خرید تیشرت ارتشی
تور مشهد
تور استانبول
گوشی موبایل
تور کیش
اخبار پزشکی سلامت
سقف كاذب,سقف كاذب كناف كيش مند

سقف كاذب,سقف كاذب كناف كيش مند
 
نويسندگان
پيوندهای روزانه
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
چت باکس
آمار
امروز : 55
دیروز : 0
افراد آنلاین : 1
همه : 302

www.gst-ceiling.com

سقف كاذب كناف به دليل نداشتن سابقه ي بسيار در ايرن از شناخت خوبي در ميان افرادي ك در ساخت و ساز هستند و مهندسان برخوردار نيست و اطلاعات خيلي كمي در رابطه با كناف و ويژگي هاي مربوط به آن دارند.
ما در اين مقاله سعي نموده ايم كناف و نور مخفي با گچ كاري و رابيتس را در 3 موضوع مورد بررسي قرار دهيم و موارد زي را كنكاش كنيم.
1.مشخصات نور مخفي با گچ كاري با رابيتس و طرح هاي كناف
كناف:
در هر متر مربع اجراي كناف وزن آن فرق مي كند .هر متر مربع پانل 7/7 كيلوگرم است و در هر متر مربع 6 متر طول سازه به كار مي رود كه وزن هر متر طول سازه بطور متوسط 0/5 كيلو گرم مي باشد.
بنابراين نتيجه مي گيريم كه هر متر مربع تجراي طرح با كناف  كيلو گرم مي باشد و معني اين وزن نهايت سبك كاري در ساختمان است.
رابيتس كاري و گچ كاري:
در اين نوع از طرح وزن هر متر مربع اجراي آن با توجه به طرح و ضخامت گچ كاري مشخص مي شود.بطور متوسط وزن هر متر مربع گچ كاري 1 كيلو گرم مي باشد و وزن هر متر مربع آرماتوربندي 5 كيلوگرم.
هر متر مربع اجراي نور مخفي با توجه به ضخامت گچ چيزي ححدود 40 كيلوگرم است و در نهايت به اين نتيجه مي رسيم كه وزن هر متر مربع نور مخفي با گچ كاري يا رابيتس 45 كيلوگرم مي باشد.
2.زمان اجراي كار در نور مخفي با رابيتس و گچ كاري و زمان اجرا در كناف
زمان اجراي كار در كناف و گچ كاري و رابيتس كاري به متراژ و طر 80 متر را در نظر مي گيريم كه دور سالن نور مخفي كار شده است.اين پذيرايي 36 متر طول دور نور مخفي دارد.
كناف:
اجراي 36 متر طول كناف براي پذيرايي 80 متري با اكيپي 2 نفره دو روز به طول مي انجامد.
رابيتس كاري و گچ كاري:
اجراي 36 متر آرماتوربندي با رابيتس كاري و جوشكاري و گچ سفيد و گچ خاك بيش از 10 روز به طول مي انجامد.
گچ خاك به مدت 4 روز
گچ سفيد به مدت 4 روز
رابيتس كاري و آرماتور بندي به مدت 2 روز
3.مقاومت رابيتس كاري و مقاومت كناف
تحقيقات و آزمايشات صورت گرفته نشان مي دهد كه سقف كاذب كناف مقاومتي چشمگير در مقابل تخريب و زلزله دارد.سقف هاي كاذب كناف مي توانند سقف كاذب شما را در برابر نيروهاي وارده و زلزله ايمن كند و از تخريب آن جلوگيري كند.
رابيتس كاري و گچ كاري:
يكي از معايب جوشكاري دستي ترك خوردگي هنگام زلزله مي باشد كه از زيانبار ترين عيب هاي جوش به حساب مي آيد و همچنين بار سنگيني كه بروي اين جوش ها سوار مي شوند.
اما در كناف به لحاظ مهندسي از جوشكاري استفاده نمي شود.هم چنين يكي از مشكلاتي كه در رابيتس كاري پيش مي ايد اين است كه براي متصل كردن آلماتور به تيرچه مي بايست قسمت زيادي از تيرچه كنده شده تا آلماتور مشخصص گردد و همين باعث كم شدن مقاومت تيرچه ها مي شود.

 


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۶ ] [ ۰۵:۴۴:۴۹ ] [ كيش مند ]
[ ۱ ]
.: Weblog Themes By tinablog :.

درباره وبلاگ

سقف كاذب كيش مند طراحي، توليد و فروش انواع تايل پانل سقف كاذب وانجام كليه سفارشات درسراسر ايران بامجرب ترين تيم اجراي سقف مشبك,كناف,پي وي سي,مي باشد 09121331750
موضوعات وب
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت   لغو عضویت
امکانات وب

|